Alba Botanica

sun-content

Hakkında

Sizin ve çevreniz için %100 doğal, bitkisel kişisel bakım ürünleri yapıyoruz. Bu demektir ki; parabenler, sülfatlar ve fatalatlar KULLANMIYORUZ!

 Misyonumuz

Alba Botanica’nın misyonu “Güzeli Gerçekleştirmek”. Sizlere, bireysel ihtiyaçlarınız doğrultusunda, güçlü, doğal, bitkisel içeriklerle ambalajlanmış geniş bir kişisel bakım yelpazesi sunuyoruz.

Alba Botanica markası olarak kürklü hayvanların sağlığını düşünerek, hiçbir içeriği ya da ürünümüzü onların üzerinde denemiyoruz ve bu konuda kararlı tavrımızı sürdürüyoruz. Doğal kaynakların, iyi ve dürüst temsilcileri olunması gerektiğinin farkındayız. Bu yüzden de tarladan ürüne kadar süregelen aşamalarda, çevresel etkenleri en aza indirgiyoruz.

Sizlerin de kampanyamıza destek vermenizi bekliyoruz. Gelecek nesiller için, hep birlikte dünyamızı koruyabilir ve iyileştirebiliriz.

Ürünler

Ürünlerimiz % 100 doğal, organik ve hayvanlar üzerinde denenmemiştir. Dünyamızın olağanüstü bitki kaynaklarından ürünlerimizin içeriklerini oluşturuyoruz. Saf bitki özleri ve saf esansiyel yağlar kullanarak dünyamızın zengin bitki yelpazesinden en üst seviyede yararlanıyoruz.

Hayvanların kozmetik ürünlerin yapımında kullanılmasına şiddetle karşı olduğumuzdan, içeriklerinde hiçbir şekilde hayvansal ürün kullanmıyoruz.

Alba Botanica® ürünleri kesinlikleri bu maddeleri içermez: parabenler, ftalatlar, yapay renklendiriciler, propilen glikol, alüminyum, mineral yağı, saf vazelin, oksibenzon, PABA, nano-partiküller, DEA, MEA ve TEA, PEG ve PEG türevleri, etoksilenmiş terkip maddeleri, 1 ile bağlantılı 4 dioksan ve formaldehid vericiler.

Firma

Alba Botanica® markası, Hain Celestial Group ailesinin bir üyesidir. Hain Celestial Group hakkında daha fazla bilgi için, www.hain-celestial.com web adresini ziyaret edebilirsiniz.

Dünya üzerindeki tüm canlılara sonsuz bu saygı duymaktayız. Bu nedendir ki, hayvanlar üzerinde yapılan testlere ve deneylere karşı durmaktayız. Bu tavrımıza en büyük kanıtımız da, ambalajlarımız üzerindeki tavşan logosudur(The Leaping Bunny”. Bu logo, uluslararası kabul görmüş olup, kozmetik, kişisel bakım ve ev ürünlerinde hayvanlar üzerinde deney yapılmadığını sembolize eder.

1996 yılında, sekiz adet ulusal hayvanları koruma grupları, Kozmetik Tüketici Bilgi Koalisyonu (CCIC) oluşturmak amacıyla bir araya geldiler. Bu kuruluş, kozmetik, kişisel bakım ve ev ürünleri üreten şirketler için “The Leaping Bunny” standartı oluşturmuştur. Bu standart, ürün geliştirme aşamasında şirketler ve tedarikçiler için en iyi güvenceyi sağlar.

[button shape=”square” size=”large” float=”none” block=”true” href=”http://magaza.doganecza.com/index.php?route=product/manufacturer/info&manufacturer_id=19″ info=”none” info_place=”top”

Sosyal Medya

Yaşamınıza Kalite Katar…