0(216) 347 51 16 |  Kayışdağı Mahallesi, Rumeli Caddesi No:31/A PK:34755 Ataşehir / İstanbul
AVALON ORGANİCS

1994 yılından bu yana doğal ve etkili kişisel bakım ürünleri yaratmak için özenle çalışmaktayız. İlhamımızı organik tarımdan almakta ve sürekliliğimiz için mücadelemizi sürdürmekteyiz

Ürünlerimizde %100 bitkisel içerikler kullanarak ve hayvanlar üzerinde hiçbir şekilde deneyler yapmayarak, doğadaki her canlıya verdiğimiz değeri göstermekteyiz Kozmetik bilincine sahip olmak, doğal, güvenli ve etkili ürünler oluşturma konusunda bizim için her zaman yol gösterici olmuştur.1994 yılında başladığımız bu yol, bizim için değerli ve heyecan vericiydi. Ancak, 2012 yılında ürünlerimizdeki içerikleri tekrar formülleştirerek markamıza NSF (National Sanitary Foundation) serifikası aldık. Bunun da ötesinde ANSI 305 Standardı Organik Malzemeler veya USDA (Ulusal Organik Programı İçeren Kişisel Bakım Ürünleri) Belgesi alarak ödüllendirildik ve markamıza değer kattık. Bu yolculuğumuzda ürünlerimizi sizlere sunmaktan büyük gurur duyuyor ve güzel paylaşımlarınız için minnet duyuyoruz. Sizlerle karşılıklı oluşturduğumuz değerler, bizim sağlığınız ve çevremiz için daha etkili, sağlıklı ve tatmin edici ürünler yaratmamız için ilham kaynağı oluyorlar. Misyon:
Ürünlerimizin imalatından, paketlenmesine, dağıtımına ve tüketicilerin kullanımına kadar ki süreçte insan sağlığına ve doğaya olan saygımızı korumak. İlk ve en öncelikli amacımız; NSF sertifikalı saf, doğal ve güvenli ürünlerimizle olağanüstü bir saha oluşturmak.

Kişisel bakım ürünlerimiz, içeriğinde parabenler, sert koruyucular, sentetik kokular, yapay renkler, ftalatlar, zararlı sülfatlar, olmaksızın, bakımınızı karşılamak amacıyla % 100 bitkisel, doğal ve organik bileşenlerle tasarlanmıştır.

Ayrıca, ürünlerimizi imal etmek için organik tarım yapmaktayız. Organik bitki yağları ve bitkisel özler kullanarak içerikleri oluşturmanın uzun vadede organik tarımı arttıracağına inanmaktayız.
Sosyal Medya

Bize Ulaşın
Bizimle iletişime geçmek size sadece bir mouse hareketi kadar yakın.