0(216) 347 51 16 |  Kayışdağı Mahallesi, Rumeli Caddesi No:31/A PK:34755 Ataşehir / İstanbul
Bayiliklerimiz
Otifleks

Kulak tıkaçları çoğu zaman ihtiyacını duyduktan sonra aklımıza gelen ürünler maalesef. Kulak tıkacımızı yanımıza almak ancak uçakta ön koltuğumuzdaki bebek ağlamaya veya eşimiz horlamaya başladığında, kulağımıza kaçan su bizi rahatsız ettiğinde ya da daha kötüsü kulağımız enfeksiyon kaptığında gelebiliyor. Kulak tıkacı aslında her zaman ihtiyacımız olabilecek, çantamızda bulunması gereken bir ürün. Siz de kulak tıkacınızı yanınızda taşıyın, karşınıza çıkabilecek durumlara hazırlıksız yakalanmayın.

Daha fazla bilgi »
ESEMmat

Sınai Kimya A.Ş 1977 yılında İstanbul'da kurulmuştur. ESEMmat markası altında ev tipi insektisit ürünleri üretmektedir. 1983 yılında Türkiye'de ilk sivrisineklere karşı mat tableti üreterek sektöre öncülük etmiş firmadır. Sınai Kimya faaliyetlerini Birlik O.S.B. Tuzla'daki üretim ve yönetim tesisinde sürdürmektedir. Sınai Kimya entegre olarak, plastik enjeksiyon bileşenlerinden, ısıtıcı cihazların üretimine, tablet, sıvı ürünlerden vücut için kovucu ürünlere kadar geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Tüm ürünler T.C. Sağlık Bakanlığı Biyosidal ruhsatına sahiptir.

Daha fazla bilgi »
Microlife

Microlife, dünyanın önde gelen termometre üreticisidir. Şirket ayrıca evde ve sağlık tesislerinde kullanılmak üzere tıbbi teşhis ekipmanlarının geliştirilmesi ve üretiminde dünya pazarının liderlerinden biridir. Tansiyon ölçme cihazları, dijital termometreler, astım ölçüm cihazları ve esnek ısı yastıkları temel ürünlerimizden bazılarıdır. Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz, insanların kendi sağlıklarını izlemelerini ve geliştirmelerini sağlamak için tasarlanmıştır. Microlife, cıva içermeyen dijital termometreyi tanıtan ilk şirkettir.

Daha fazla bilgi »
FirstPlus

FirstPlus markasının sahibi, temelleri 1954 yılında atılan Limok Limited Şirketi’ dir. Limok Limited Şirketi’nin ISO 13485 ve ISO 9001 belgelerine sahip olması, insan sağlığına ve yaşam kalitesine verdiği önemin göstergesidir. Müşterilerine en iyi hizmeti verebilmek için kendisi ile olan yarışını kesintisiz sürdüren Limok Limited Şirketi’nin bu tutumu, sektörün lider firması olmasındaki en büyük etkendir. Limok Limited Şirketi’nin temel hedefi, deneyimli kadrosu tarafından tasarlanan ve geliştirilen FirstPlus ilk yardım setlerinin..

Daha fazla bilgi »
Nina

1989’dan beri Steril ve Anti-Alerjik Tüm küpe modellerimizde sadece medikal paslanmaz çelik kullanıyoruz. En Güzel Kulak Delme Küpeleri, En yüksek kalite medikal paslanmaz çelik ve onlarca farklı renkli taşlarımız ile sade şıklık. Nina Medikal Dünyanın Her Yerinde.

Daha fazla bilgi »
Day's Comfort

2010 yılında “En yeni sağlık ürünlerini sunmak” ilkesiyle yola çıkan Asporya Sağlık Ürünleri, geçen 7 yıllık süreçte Türkiye’nin birçok iline sağlık malzemelerini ulaştırmayı başardı.

Daha fazla bilgi »
Elite

ELİTE Ambalaj Lastikleri geçmişinde ambalaj lastiği üretiminide yapmanın verdiği tecrübe ile sektörde öncü firma olarak müşterilerine 40 yılı aşkın süredir kesintisiz ve kaliteli hizmet sunmaktadır. 100% kauçuktan üretilen ELİTE Ambalaj Lastikleri, günümüzde tümüyle ithal olup, dünyanın önde gelen ambalaj lastiği üreticileri tarafından üretilmektedir. Kullanılan kauçuk kalitesinden, işlenişe kadar üretimin her bir safhası sıkı kalite kontrolü altındadır. ELITE Ambalaj Lastikleri, piyasada sıklıkla karşılaşılan ..

Daha fazla bilgi »
Ficomed

2008 yılında hastane tekstili üretimine başlayan halıcı sağlık, arge çalışmalarına hız vererek Türkiyede üretimi olmayan ve çok zaruri ihtiyaç malzemesi olan hasta temizleme ürünlerine yönelmiştir. hak kazandığı iso belgeleri ile türkiye pazarında tek tesis olan halıcı sağlık, bu üretimini İstanbul Ticaret Odası ve Sanayi odası tarafından da tescil ettirmiştir.

Daha fazla bilgi »
Ayer Kozmetik

Ayer Kozmetik En Kaliteli Kozmetik Ürünlerini Sizler için Üretmekte ve İthal Etmektedir. Ayer Kozmetik 2014 yılından u yana estetiği ve kozmetiği birleştirmek ve zevk aldığımız iki temel olguyu müşterilerine sunmak için çalışmalar yapmaktadır. İstanbul/Şişli’den Tüm Türkiye ve bir çok ülkeye ihracat yapan bir konuma ulaşan firmamız. Yeni ürünlerin arge ve tasarım süreçlerini de yönetmektedir.

Daha fazla bilgi »
Bize Ulaşın
Bizimle iletişime geçmek size sadece bir mouse hareketi kadar yakın.