Earth’s Best

12019791_1479350559037062_6966897883972280921_n

Hakkında:

Earth’s Best ürünleriyle, bebekler için en sağlıklısını, en katkısızını, “bebeğiniz için en iyisini” sağlayarak aileler için bebek sağlığı konusunda tartışmasız bir güven ortamı sağlar.

Organik İçeriklerimiz

Earth Best ürünleri, USDA(Ulusal Organik Programı) tarafından yetkilendirilmiş tarafından sertifikalandırılmış organik ürünlerdir. GDO(Genetiği Değiştirilmiş Organizmalar), zararlı böcek ilaçları, herbisit, gübre, sentetik kokular, sentetik, boyalar, yapay tatlandırıcılar ve renklendiriciler içermeyen ürünler üretiyoruz. Gururla da ambalajların üzerindeki en az %95 organik içerikleri ihtiva eden USDA Organik logosunu taşıyoruz.

Bebeğinizin dişlerini, 4 ile 6 aydan başlayarak temizlemeli, dişlerde ve diş etinde oluşabilecek tartarın önüne geçmelisiniz. Buna Eart’s Best bebekler için tasarlanmış olan ağız bakım ürünleriyle başlayabilirsiniz. Tamamen doğal meyve aromaları ve kalsiyum laktat ile üretilen bu diş macunu, bebeğinizin hassas diş etlerini temizlemekle kalmaz, güçlü dişlerin oluşmasını sağlar. Florür içermeyen formülü ile de bebeklerin sağlığını tamamen güvenli hale getirir.

Sosyal Medya

Yaşamınıza Kalite Katar…