0(216) 347 51 16 |  Kayışdağı Mahallesi, Rumeli Caddesi No:31/A PK:34755 Ataşehir / İstanbul
Hakkımızda

TARİHÇEMİZ

1960’lı yılların sonlarında, ıtriyat ve medikal toptancısı olarak kurulan firmamız, 1994 yılından itibaren faaliyetlerine Doğan Ecza ve Hastane Levazımatı Paz. Tic. Ve San. Ltd Şti. adı altında devam etmektedir.

Değişen ve gelişen piyasa koşullarına uyum sağlayarak, toptancılığın yanı sıra kendi markamız adı altında üretim yapmakta ve dünyanın çeşitli ülkelerinden kaliteli ürünleri ithal etmekteyiz.

Türkiye’nin ilk insektisit markası ESEMMAT , Dünyada pazar lideri konumunda bulunan MİCROLİFE tansiyon aletleri , Türkiyenin en çok satan steril kulak delme küpeleri NİNA , Türkiyeden çıkıp dünyanın en kaliteli kulak tıkacı markası haline gelen OTIFLEKS , ilkyardım konusunda sektöre yön veren FİRSTPLUS , medikal ürünler sektöründeki en eski ve en büyük üreticilerden MINION , erken gebelik testinde kalitesiyle DAYS COMFORT ve HastA Temizliği ve El Hijyeninde Türkiye’deki tek tesise sahip HALICI SAĞLIK ürünlerini tüketicilerimizin hizmetine sunmaktayız.

Bu değerli markaların ürünlerinin Türkiye’deki tek satış yetkili olarak insan sağlığına verdiğimiz önemi vurgulamaktayız.

TEMEL İLKELERİMİZ

Deneyimli ve profesyonel satış ekibimizle, Türkiye’nin her iline hızlı ve kaliteli hizmet vermek,

Geniş ürün yelpazemize, yeni ve ihtiyaçlara uygun, yüksek kalite standartlarında ürünler eklemek,

Kuruluşumuzdan bu yana müşterilerimizle karşılıklı olarak kurmuş olduğumuz güven ortamını devam ettirmek ve portföyümüze eklenen yeni müşterilerimizle aynı sinerjiyi oluşturmaktır.

Bu ilkeler doğrultusunda;

İşimize verdiğimiz değer ve ürünlerimize olan inancımızla,

Türkiye’de pazar payımızı büyüterek, daha geniş kitlelere ulaşmak, insan sağlığına verdiğimiz önemi vurgulamak ve bu konuda insanları bilinçlendirmek, her geçen gün daha üretken ve güvenilir bir firma olma yolunda emin adımlarla hizmetlerimize devam etmek, bizim temel hedeflerimizdir.

Bize Ulaşın
Bizimle iletişime geçmek size sadece bir mouse hareketi kadar yakın.