Jasön

Adsız

JĀSÖN® markası olarak, tüm ailenin güvenle kullanabileceği sağlıklı ürünler yaratmak için yola çıktık. Bugün bu misyonumuza sadık kalarak, bazı kurallı uyguluyoruz:
• Güvenilir ve etkili içerikler seçiyoruz.
Güvenirliliğini ve etkisini kanıtlayan testler uyguluyoruz.
• Hayvanlar üzerinde asla test etmiyoruz.
• Yenilikçiyiz.
1959 yılında, JĀSÖN® markası, güvenilir ve belirli kimyasallar kullanmamak üzerine kuruldu. İçeriklerinde sentetikler ve kimyasalları katmadan marka büyüme devam etti.
DOĞAL İÇERİKLER ZARARLI OLABİLİR Mİ?
Yüksek standartlarını yansıtan, sıkı denetimlerden geçerek, en saf ve en doğal malzemeler seçilmiştir. Kişisel bakım ürünlerinde, bitkisel içerikler her zaman etkili sonuç vermeyebilir. Çünkü bitkiler arası etkileşimde kimi zaman toksinler oluşabilir ya da sık kullanımlarda cilt reaksiyonlarına sebep verebilir. Jason markası tüm bu olasılıkları gözden geçirerek, yıllar içersinde ürünleri sıkı güvenlik testlerinden geçirir. Ürünler, “Onaylanmış” belgesi aldıktan 3-4 ay sonrasında bir takım denetimlerden geçerek hizmete sunulur.
FORMÜL İSTİKRAR TESTİ:
Ürünlerin orijinal bütünlüğü ve kalitesi üzerinde uzun vadede emin olabilmek için, ürünlerimizi farkı ısı derecelerinde test ediyoruz. Kullanıcıların evlerine ulaşıncaya dek, ürünler birçok yerde, farklı koşullarda muhafaza ediliyorlar. Bu yüzden de ürünlerin her koşulda tazeliğini ve değerini koruduğuna dair emin olmamız gerekiyor. 12 haftalık ısı testlerimizden sonra, ürünler değerlendiriliyor. Biz de üretimden, raflara, raflardan kullanıcılara ola bu süreçte kendimizi güvende his
CİLT UYUMLULUK TESTİ:
Her formülün insan cildi üzerinde minimum derecede alerjik reaksiyonlara ya da cilt problemlerine neden olup olmadığını kontrol etmek için bir takım testler uygulanıyor. Ancak bu uygulamalar yalnız gönüllü kişiler üzerinde yapılıyor. Kesinlikle hayvanlar üzerinde test uygulanmıyor.

Yaşamınıza Kalite Katar…